Aktualizacja “Revit MEP od zera do BIM modelera”

,

W tym miesiącu mijają trzy miesiące od czasu publikacji mojego kursu “Od zera do BIM modelera”. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy mi zaufali. Dodatkowo opisuję co nowego pojawiło się w ramach aktualizacji kursu!

Spis treści artykułu “Aktualizacja “Revit MEP od zera do BIM modelera””:

Podziękowanie

Dziękuję wszystkim, którzy mi zaufali. Na dzień pisania wpisu ma on 76 uczestników! Każdemu dziękuję z osobna. Cieszę się, że aktywnie przechodzicie kurs zadając pytania. Dodajecie w ten sposób swoją cegiełkę do tego by proces nauki był kompletny. Ja staram się na bieżąco odpowiadać i naprowadzam Was na rozwiązania. Tak jak wspominałem na początku kursu “Chcę zapewnić Wam pomoc w trakcie trwania nauki i po niej”. Wydaje mi się, że najlepszym wyznacznikiem tego czy wywiązuję się ze swojego zadania jest ocena na Udemy. Wynosi ona 4,91 na 5. Jestem pod wrażeniem waszych osiągnięć!

Kurs w liczbach

Poniżej zamieszczam infografikę dotyczącą tego co już razem osiągnęliśmy. Mam nadzieję, że te liczby będą coraz większe, a wraz z nimi wasze umiejętności, komfort pracy i zarobki!

Revit MEP od zera do BIM modelera

Co nowego w aktualizacji

Oprócz podsumowania tych kilku miesięcy chciałbym ogłosić pierwszą aktualizację kursu. Tak jak obiecywałem. Chcę ciągle rozwijać kurs w oparciu o Wasze potrzeby. W kursie pojawiają się dwa nowe wykłady:

Wykład 14

Rozwija wątek linkowania modelu architektury i kopiowania osi oraz pomieszczeń. Piszę tam również na co warto zwracać uwagę jeśli chcemy wyciągać informacje z pomieszczeń.

Wykład 18

W tym wykładzie opisuję metody cofania zmian w modelu. Za pomocą opcji cofnij, ale również poprzez wykorzystanie “Backup-u”, dzięki któremu możemy wrócić się do starszej wersji projektu.

Podsumowanie

Zachęcam Cię do zakupu kursu jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś / zrobiłaś, a jeśli już masz zakupiony kurs i chciałbyś / chciałabyś żebym rozwinął jakiś wątek to proszę napisz do mnie. Chciałbym, żeby ten kurs dalej się rozwijał. Jeśli chcesz dołączyć do moich kursantów to możesz to zrobić poprzez ten link.

Sprawdź również:

Paweł Kińczyk
Paweł Kińczyk
Artykuły: 83

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *