Ankieta dotycząca zarobków w branży budowlanej, a BIM

“Ankieta dotycząca zarobków w branży budowlanej, a BIM” ma za zadanie przedstawić czy wdrażanie BIM w budownictwie przekłada się na efektywność pracy i zarobki. Dodatkowo pozwoli to na określenie widełek płac na stanowiskach związanych z BIM oraz nie.

Spis treści artykułu “Aktualizacja “Ankieta dotycząca zarobków w branży budowlanej, a BIM”:

Co sprawdzi ankieta?

Zauważyłem, że na rynku nie ma badania pokazującego czy praca w technologii BIM rzeczywiście podnosi jakość naszej pracy, a co za tym idzie zarobki. Przez co wiele osób nie wie czy warto nabywać niektóre kompetencje, jakich zarobków powinni się spodziewać na danym stanowisku oraz jakiego rodzaju umiejętności są najcenniejsze na rynku. Dzięki temu badaniu opracowanie takich danych będzie możliwe. Dodatkowo Wasze odpowiedzi pozwolą na określenie:

  • Najbardziej potrzebnych umiejętności BIM
  • Wpływu dodatkowych obowiązków na zarobki
  • Popularność pracy zdalnej i hybrydowej
  • Popularność poszczególnych programów na rynku
  • Rozwoju technologii BIM
  • I wiele więcej

Link do ankiety

Poniżej po kliknięciu na zdjęcie zostaniecie przekierowani do ankiety. Jeśli wypełnialiście ją już na innej platformie to nie ma potrzeby robienia tego ponownie ponieważ wpłynie to negatywnie na wyniki.

Ankieta jest anonimowa i nie zbiera żadnych danych od użytkowników poza odpowiedziami udzielonymi poniżej. Jej wypełnienie trwa od 5 do 10 minut. W razie pytań oraz błędów proszę o kontakt. Wyniki będę sukcesywnie publikował na swoim blogu oraz na grupach gdzie opublikowałem post z ankietą.

ankieta dotycząca zarobków w branży budowlanej a BIM

Podsumowanie

Dziękuję wszystkim za wypełnienie. W najbliższych tygodniach będę sukcesywnie publikował wyniki badania. Jeśli chcesz pomóc w ich opracowaniu to zapraszam do kontaktu.

Sprawdź również:

Paweł Kińczyk
Paweł Kińczyk
Artykuły: 84

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *