Skróty klawiszowe Revit

W tym wpisie dzielę się moim własnym zestawieniem przydatnych skrótów klawiszowych do programu Revit. Pozwolą zaoszczędzić ci masę czasu.

Spis treści wpisu “Skróty klawiszowe Revit”:

Dlaczego warto korzystać ze skrótów klawiszowych?

Jeśli jeszcze nie korzystasz ze skrótów klawiszowych w Revicie (ale też i innych programach?) to zachęcam cię do rozpoczęcia. Nie wyobrażam sobie pracy bez korzystania ze skrótów klawiszowych w tak złożonym programie jak Revit. Mnogość opcji oraz okien przytłacza już od początku, a przekopywanie się między ustawieniami zajmuje wiele czasu. Natomiast przy wykorzystaniu skrótu możemy skorzystać z funkcji po wciśnięciu dwóch lub trzech klawiszy. Tak niewiele, a omijamy żmudne szukanie konkretnej funkcji. Szkoda czasu zwłaszcza, że Revit oferuję możliwość dodawania własnych skrótów.

Opis zawartości listy skrótów klawiszowych do Revita

Lista skrótów znajduje się na jednej kartce A4. W większości znajdują się tam skróty domyślne, ale zamieściłem tam kilka własnych. Skróty klawiszowe podzielone są według zakładek w programie dzięki czemu możesz łatwo wyszukać je na pasku. W razie pytań lub sugestii co do zawartości zachęcam do zostawienia komentarza.

Skróty klawiszowe Revit

Struktura dokumentu

Funkcje podzielone są tematycznie z podziałem na wstążki. Udostępniam ci je w dwóch formach. Pierwsza to excel, który możesz pobrać i dopasować listę pod siebie. Druga to arkusz pdf, który możesz pobrać i zacząć pracę ze skrótami od zaraz.

Pliki do pobrania

Plik w formacie excel link

PDF do wydrukowania link

Zajrzyj również na mój wpis ze skrótami do programu Autocad

Sprawdź również:

Paweł Kińczyk
Paweł Kińczyk
Artykuły: 84

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *